БОГДАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДЗВІНОЧОК №1»

Заклад дошкільної освіти  побудовано у 1972 році. У 2000 році ЗДО закрито. За 8 років від приміщення закладу залишилися лише стіни. У 2008 році зроблено крок по відновленню дошкільної освіти – розпочинаються роботи по ремонту дитячого садка, кошти на проведення якого кооперуються від Тульчинської районної ради, Богданівської сільської ради і ТОВ «Богданівське», яке бере на себе основну частину фінансування ремонтних робіт.

23 вересня 2010 року у ЗДО святкують відкриття , а 24 вересня – дитячий садок розпочинає свою роботу.

Першим завідувачем відконструйованого закладу дошкільної освіти призначено Нікологло Галину Сергіївну.

Заклад дошкільної освіти  розрахований на 2 групи, 42 дитини. У будівлі розташовані 2 групових приміщення.

У 2015 році зроблено капітальний ремонт у 2 половині приміщення ЗДО та закуплено меблі, м’який інвентар, посуд для роботи другої групи.

У 2017 – 2018 н.р. у ЗДО функціонує 1 різновікова група, 24 дитини.

Режим роботи:  щоденно з 8:00 до 17:00, окрім суботи, неділі та святкових днів.

Навчально-виховну роботу з вихованцями здійснюють 3 педагоги:

• 1(1ст.) директор –вища освіта – Нікологло Галина Сергіївна;
  •  1 (по 1,2 ст.) вихователь – вища освіта – Подмол Алла Василівна;
  •  1(0,25 ст.) музичний керівник – середня спеціальна освіта – Безп’ятчук Микола Петрович.

Мова навчання – українська.

Богданівський заклад дошкільної освіти відвідують діти села Богданівка та села Ульянівка (організовано підвіз шкільним автобусом)

Невелика площа закладу, приємне оточення, дружний колектив співробітників - це друга домівка дитини, її велика родина. Тому всі  малята тут майже  безболісно адаптуються до нового оточення, нових вимог, невимушено навчаються та спілкуються, розвиваються як особистості.
  В закладі створено необхідні умови для розвитку, навчання та виховання дітей: затишна, естетично оформлена група,  меблі, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали. В садочку організовано 3-х разове харчування.
  Основні завдання, які ставить перед собою колектив - це зміцнення здоров'я дітей та встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу.  Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят готують педагоги разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, граються, фантазують, створюють власний світ...

ПРОБЛЕМА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

Створити умови для розвитку пізнавальних психічних процесів дошкільників, активізації розумових операцій, організації та проведення пошуково-дослідницької діяльності та виховання в дітей ініціативності, кмітливості, допитливості, критичності, самостійності.

МЕТА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

Збалансувати систему життєвих сил дитини, спираючись на принцип єдності усього світу, природи і духу для оволодіння двома життєвими реаліями – власним «Я» та навколишнім світом.

Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок №1» знаходиться за адресою

вул..Шевченка, буд.46, с. Богданівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23662.

Сайт: