Холодівcький дошкільний навчальний заклад «ЖАЙВОРОНОК»

Посеред пишної подільської природи, посеред цвіту запашних садів розташовано село Холодівка. Однією з окрас цього  села є дошкільний навчальний заклад   зі співзвучною назвою "Жайворонок", який гостинно відкрив двері для дітей 19 грудня 2013 року.

За  досить невеликий термін свого існування у дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Достатньо пройти світлим коридором, заглянути в затишну групу, поспілкуватися з маленькими " чомусиками " і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

"Кадри вирішують все" - цей лозунг відомий з давніх часів і тепер є актуальним. Адже творчу, непересічну особистість може виховати тільки творчій педагог. Це і є основним критерієм відбору кадрів в ДНЗ. В нашому закладі працює команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до Дитини, основу якої складають педагоги з вищою освітою. Очолює колектив завідуюча  Деркач Ніна Яківна.  садочку 1 група: 20- дошкільнят . Для дітей працюють педагоги та помічник вихователя ,  працівник  кухні.

Створе но гарні умови для дітей: затишна, естетично оформлена група, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми  Базового компонента дошкільної освіти України.. На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці .

Організація педагогічного процесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди в пам,яті тому, дітям затишно і весело, в даному закладі тут їх  люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров'я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.

Адреса:23632   вул . Жовтнева 14 село Холодівка Тульчинського району  Вінницької області

E-mail: holodivkadnz@ukr.net

Телефон:0680190352