Холодівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

1 вересня 1973 року школа вперше гостинно відкрила свої двері для учнів. Це була подія для всього села, адже вперше школа мала нове типове приміщення на 200 дітей. Просторі світлі класи, коридори, майстерня, спортивна зала та їдальня – все це стало до послуг учнів. До того школа розміщувалася у старих пристосованих приміщеннях.

Але школа, це не лише будівля, це – традиції, настрій, дух співробітництва…Наша школа не лише розміщена у центрі села, але і є тим центром, навколо якого вирує життя: тут постійно є живе спілкування з батьками, учнями, гостями. На наші свята та концерти приходять односельці, які, здавалося б,і відношення до школи не мають, але їм цікаво подивитися на виступи дітей, їх творчі таланти. Особливо, коли вистави ставить драматичний гурток, яким керує вчитель вищої категорії Майструк Л.М.

Педколектив працює над тим, щоб кожній дитині забезпечити її потребу в знаннях, сприяти розвитку здібностей і талантів.

Школа живе і розвивається. Звичайно, багато чого змінилося за майже піввікову історію, але педагогічний колектив і сьогодні працює на майбутнє.

У школі діє Кімната Бойової  Слави, на території  – пам’ятник односельцю, Герою Радянського Союзу О.Ф. Грибу.

Частину приміщення школи  передано під дитячий садок.  Його відкриття у 2013 році стало результатом плідної співпраці як районного керівництва, так і місцевої влади. Майже 20 років, молоді сім’ї не мали можливості забезпечити дошкільну підготовку дітей на території села.

Шкільне подвір’я повниться дитячим сміхом, а на стадіоні, що поруч, ніколи не бракує гравців у футбол.

Працює футбольна та волейбольна секції, де діти вдосконалюють свою ігрову майстерність.

Учні школи є постійними учасниками районних  творчих конкурсів, спортивних змагань, виступів агітбригад, де посідають призові місця.

Постійно в навчальному закладі проходить робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази та забезпечення енергозбереження.

Значної уваги приділяємо  упорядкуванню території, аби школа виглядала по-сучасному: оформлено етнокуточок, клумби, поновлено доріжки.

Біля школи ростуть горіхи та липи, а нещодавно посаджено фруктові сади. Разом з молодими деревами ростуть і наші  учні, а це дає впевненість, що село житиме, а школа і надалі буде навчати і виховувати дітей.

Очолює школу з 2011 року  Ревус Оксана Іванівна.

Ел.пошта: http://holodivka@ukr.net

Сайт: http://hld.tuedu.vn.ua