Кирнасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Двері новозбудованої школи урочисто відкрилися 1 вересня 1967 року.

ЗА РОКИ ІСНУВАННЯ ШКОЛУ ЗАКІНЧИЛИ 1 550 ВИПУСКНИКІВ.  116  УЧНІВ ЗАКІНЧИЛИ ШКОЛУ З ВІДЗНАКОЮ.

СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ ЛІКАРІ, ВЧИТЕЛІ, ВІЙСЬКОВІ, МОРЯКИ, ІНЖЕНЕРИ, ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЛІСІВНИКИ.

У 1998 РОЦІ ШКОЛА БУЛА ПЕРЕІМЕНОВАНА І ОДЕРЖАЛА НОВЕ ІМ'Я:

"КИРНАСІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ"

Першим директором школи був ветеран Великої Вітчизняної війни, вчитель фізики Мельник Я. І., який очолював навчальний заклад з дня заснування до 1983 року. Пізніше школою керували Кононов О.М., Мазур В.М.

На даний час директором школи є Марценюк Г.П

Марценюк Григорій Петрович народився 06.10.1962р. в с.Сербанівка, Хмільницького р-ну, Вінницької обл.

З 1969р по 1979р. навчався в Сьомаківській ЗШ.

У 1979р. вступив до ВДПІ ім.Островського, який закінчив у 1983р за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни та трудове навчання».

Педдіяльність розпочав у 1983р в Заозернянській ЗШ на посаді вчителя трудового навчання.

З 1987 по1990р працював директором Кирнасівської ЗШ І-ІІ ст.

З 1990 по 1992р працював вчителем трудового навчання Одайської ЗШ.

З 1992 по 1994рр. Заступник директора районного центру учнівської молоді.

25.08.1994 призначений на посаду директора школи комунального закладу «Кирнасівська ЗШ І-ІІ ст» Тульчинської районної ради.

Одружений. Має двох синів

В школі працює згуртований, творчий, інтелектуальний,
дружний колектив, який нараховує 16 учителів. Серед них

Спеціаліст вищої категорії – 5;

Спеціаліст І категорії – 4;

Спеціаліст ІІ категорії – 1;

Спеціаліст – 2;

Молодший спеціаліст - 3

Звання «Старший вчитель» - 1

Основна науково-методична тема школи: Формування екологічної культури громадянина-патріота – екологізація навчально-виховного процесу як складової системи громадянського виховання.

Впровадження освітніх інновацій, інформаційних технологій – головна мета діяльності вчителів нашої школи .

Звідси випливають основні ідеї розвитку школи:

• ідея втілення особистісно-зорієнтованої системи виховання і навчання;
  • ідея гуманізації і демократизації навчально-виховного процесу;
  • ідея педагогіки співробітництва;
  • ідея формування здорового способу життя;
  • ідея формування екологічної свідомості.

«Мелодія починається з ноти, а життя – з школи». Дійсно, поки є, поки вирує творчий запал, натхнення, то повноцінно живе і кожен вчитель, і учні, і вся школа. І саме за тих умов здобуваються нові досягнення у вихованні і навчанні, зростає педагогічна майстерність, її результати. В умовах реформування освіти наш педагогічний колектив обирає шлях творчого пошуку.

Вчителі-предметники працюють над спільними проблемами, беруть активну участь у семінарах, майстер-класах, районних круглих столах, проводять відкриті уроки для вчителів школи, удосконалюючи свою педагогічну майстерність, формують в учнів інтерес до навчання.

З 1995 року в Кирнасівській загальноосвітній школі І-ІІ ст..  відроджено Шкільне лісництво, яке нараховує 3 ланки.

Основні напрямки роботи: збір жолудів, догляд за саджанцями,  розчищення джерел, охорона   мурашників, озеленення, прибирання території, агітаційна робота.

Наші досягнення:

• Обласний фестиваль «Юних лісівників» - 1 місце 2013р, 2014р.;
  • ІІ місце 2017 р. отримано гран-прі в захисті науково-дослідницьких робіт з лісової справи на обласному зльоті юних лісівників
  • Районний конкурс малюнка «Ліси для нащадків» - 3 місце;
  • Обласний конкурс «Джерело» - 3 місце;
  • Представлення лісівників Вінницької області в НЕНЦі на Дні довкілля, провели  конференцію «Ліс – краса природи», виконали проект «Первоцвіти», «Мурашки», провели усний журнал «Збережемо природу».

Наша школа не лише дає знання, а й виховує людей - Людей з великої літери.

Минають роки, змінюються діти, вчителі, батьки, а вона все стоїть, як 50 років тому, і гостинно зустрічає своїх учнів. Здається, що і час не владний над нею…

Адреса:

Кирнасівська ЗШ І-ІІ ст.,