Кирнасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Пестеля

У 1863 році у Кирнасівці почала діяти двокласна церковно приходська школа, в якій налічувалося 30 – 40 дітей заможних селян. До Другої світової   війни школа стала семирічкою, у 1961 році – восьмирічкою. У 1951 році було збудоване нове приміщення в центрі села на 140 місць, у 1965 році – ще одне на 120 місць. У колишньому приміщенні церковно-приходської школи працювала початкова  ланка (ще 240 учнів). У 1980 році  розпочалося, а у 1982 році завершилось будівництво нової школи, розрахованої  на 700 учнів.

З 2009 року заклад освіти очолює Дерун Тетяна Володимирівна. Педагогічний колектив - досвідчені, з великим стажем роботи педагоги: вчителів-спеціалістів – 1, вчителів ІІ категорії - 10, вчителів І категорії – 11, вчителів вищої категорії - 18. Звання «Старший вчитель» мають 4 педагоги, звання «Вчитель - методист» - 2 .

У 2017\2018 навчальному році у школі навчається 380 учнів.  Сформовано  20 класів.

Школа І ступеня – 8  класів

Школа ІІ ступеня – 10 класів. З урахуванням бажань батьків та учнів організоване до профільне навчання:

• 8– А, 8 – Б –поглиблене вивчення  української мови
  • 9– А – поглиблене вивчення  української  мови

Школа ІІІ ступеня – 2 класи.

10 клас – універсальний профіль,

11 - клас – універсальний профіль

Протягом усього періоду функціонування школи її випускники демонструють високий рівень знань. З року в рік наші вихованці стають студентами найпрестижніших вузів України, для них відкриваються двері закордонних вишів. Учні постійно беруть участь і є переможцями в предметних олімпіадах всіх рівнів, всеукраїнських конкурсах. Разом з учнями навчаються і вчителі, підвищуючи свій фаховий рівень: беруть участь всеукраїнських конкурсах, використовуючи новітні освітні технології.

Для дітей з особливими освітніми потребами на базі школи організовано індивідуальне навчання, здійснюється інклюзія.

Кредо школи: “Допомогти кожному знайти свій шлях, повести дітей дорогою успіху, навчити їх мистецтву успішного життя, роботи, творчості.” . З метою реалізації освітніх потреб здобувачів освіти та розвитку їх творчих здібностей діє широка мережа гуртків за інтересами та спортивних секцій.

На базі навчального закладу створені 2 музеї: самодіяльного художника Івана Коваля та історії селища.

З 2010 року налагоджено міжнародне співробітництво. Згідно укладеної Угоди заклад співпрацює з гімназією м. Добра Великопольського  воєводства Республіки Польща.

У 2016 році школа стала переможцем регіонального конкурсу проектів розвитку місцевих громад.

Адреса:  вул Соборна, 13, смт Кирнасівка Тульчинського району Вінницької області, 23651,

Тел. (0432)35-1-74

E-mail: krnshkola@ukr.net