Копіївський заклад дошкільної освіти "Сонечко"

Заклад створений у грудні 2013 року, рішенням №434, 34 сесії, 6 скликання, Копіївської сільської ради, в орендованому приміщенні Копіївської загальноосвітньої школи, І-ІІ ступенів.

У дошкільному закладі функціонує одна різновікова група, чисельністю - 24 дитини від 2 до 6 років. Працівники дошкільного закладу роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість. Директор ЗДО Кадук Наталія Дмитрівна та вихователь Штогрін Олена Вікторівна працюють з дня відкриття закладу.

В нашому закладі створені умови для реалізації дитиною свого природного потенціалу, розвитку базових якостей особистості, формування дитячої творчості, вміння створювати та реалізовувати власні задуми.

Ми вчимо дошкільнят робити все так, щоб людям було добре, допомагати слабким і беззахисним, боротися із злом, обманом, несправедливістю.

Систематичне використання творчих завдань робить навчання дітей легким і цікавим, зближує дошкільників, дозволяє бути безпосередніми, невимушеними, оригінальними.