Крищинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

До революції навчання дітей проводилось в церковно-приходській школі, яка знаходилась спочатку в сільській хаті. Потім для школи було збудовано окреме приміщення (колишній старий Будинок  культури).

1922 рік - відкрито початкову школу. В Ι-ΙVкласах навчалось 18 учнів.

1926 рік - при школі організовується навчання дорослих.

1932 рік - відкрито неповну середню школу.

1935 рік - перший випуск учнів 7 класу.

1952 рік - створено середню школу: відкрито 8 клас.

1955 рік - перший випуск 10 класу, закінчили школу 36 учнів.

1966 рік - учні 10 класу продовжили навчання в 11 класі .

1967 рік - 10-й клас закінчили 22 учні, 11-ий - 32 учні.

1983 рік - закінчили школу 30 учнів, із них 1 із золотою медаллю.

1986 рік - закінчили 17 учнів, із них 2 з срібною медаллю.

1989 рік - побудовано нову школу на кошти місцевого колгоспу «Маяк».

Голова колгоспу - Ковтун Василь Михайлович

1990-2001 рік. Школу закінчило - 144 учні, з них 4 - з золотими медалями,   2 - з срібними.

Характерним для школи є те, що переважна більшість її випускників, розуміючи значимість освіти на сучасному етапі продовжує навчання в вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації, здобуваючи вищу освіту:

Навчально-матеріальна база школи складає обслуговуючих кабінетів - 9, навчальних класів - 5, спортивний зал, майданчик та стадіон, навчальну майстерню по обробці деревини та металу, кімнату  обслуговуючої праці для дівчаток, кабінет інформатики, обладнаний 8-ма комп’ютерами, бібліотека та книгосховище.

Навчальні кабінети укомплектовані наочними посібниками, демонстраційним та лабораторним обладнанням, що забезпечує виконання навчальних програм.

Учні школи неодноразово займали призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Старша школа забезпечує профільне навчання для учнів 10 -11 класів за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору, водій, швачка, кухар, столяр.

У школі створена система учнівського самоврядування (7-11 класи), яка складається з представників від кожного класу, серед яких є голова (Джигирис Маргарита), його заступник (Мазур Владислав) і члени учкому.

Також у школі діє дитяча організація «Весельчата», яка налічує 57 членів – учнів 1-6 класів. Організацією керує рада загонів, на чолі якої стоїть голова ради загонів –

Сідовічева Тетяна.

У 2018 – 2019 н.р. у школі навчається 118 учнів, з них дівчаток - 48.

Забезпечують навчально-виховний процес:

- 21 вчитель, які мають наступні кваліфікаційні категорії:

- вища категорія – 3;

- І категорія  - 8;

- ІІ категорія – 6;

- спеціаліст – 3;

- бакалавр – 1;

- 9 технічних працівників.

Адреса: с. Крищинці вул. Колгоспна 51,Тульчинського району, Вінницької області

Тел.: (04335) 4-97-33