Мазурівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Мазурівська школа заснована в1929 році як початкова школа. З того часу вона випустила близько 2700  юнаків та дівчат.

Сьогодні Мазурівська школа – це навчально  - виховний заклад І-ІІ ступенів, в якому здобувають освіту 96  дітей 1-9 класів. За останніх 12 років із стін нашої школи вийшли 190  випускники. Серед них свідоцтво з відзнакою отримали 14 учнів.

Із стін школи вийшло чимало відомих людей.

Один із них Заболотний Дмитро Ілліч – член-кореспондент Академії медичних наук України, директор державної установи «Інститут отоларингології ім.. професора Коломійченка», доктор медичних наук, професор.

Безбах Ілля Васильович заслужений діяч мистецтв України, директор Художнього музею м. Вінниці.

Навчально-виховний процес здійснюють 18 досвідчених педагогів, серед яких:

• вчителів вищої категорії – 4
  • вчителів першої  категорії – 6
  • вчителів другої  категорії – 5
  • вчителів-спеціалістів – 3

Директор  -   Максимчук Олександр Васильович

В школі працюють методичні об'єднання:

• вчителів початкових класів;
  • класних керівників;
  • психолого-педагогічний семінар.

Школа працює над темою:   «Реалізація інформаційної компетентності учнів в умовах реформування шкільної освіти»

Девіз школи:  «Щоб досягти мети, потрібно нам разом до неї йти!»

Кредо школи: «Чим повніше джерело знань, тим  глибша ріка життя»

Основні пріоритетні напрямки   в роботі школи :

• Ціннісне ставлення до прааці;
  • Ціннісне ставлення до мистецтва.

Досягнення Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.   з 2012 по 2017 р.

Початкові класи: ІІ, два ІІІ   місця в конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика ;І,ІІ місця в конкурсі  читців до Дня української писемності  ім. П. Яцика, два І, два ІІІ місця з олімпіади по математиці.

• 5-9 класи: два ІІ місця, ІІІ місце  з олімпіади по математиці; ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації  «Література»; ІІ місце в  «Шевченківських читаннях»; ІІ та ІІІ місця в конкурсі читців, приуроченому Дню писемності; два ІІ та одне ІІІ місце з олімпіади по географії, ІІІ місце з олімпіади по історії, правознавства; І.ІІ, ІV місця з олімпіади по хімії; ІVмісце з олімпіади по біології, І загальнокомандне, ІІ, ІІІ місця з олімпіади по трудовому навчанню; сім І, десять ІІ, дев'ять ІІІ місць по фізичній культурі,  І загальнокомандне місце з настільного тенісу, ІІ загальнокомандне місце з легкої атлетики, ІІ загальнокомандне місце  в конкурсі «Старти надій»; Гран-Прі районного конкурсу «Новорічна композиція» в номінації «Новорічний колаж»; І, ІІІ місця в обласній науково-практичній конференції (гурток «Основи біохімії»); ІІІ місце в обласному конкурсі «Дивовижна Вінниччина»; І, ІІ, два ІІІ місця в районному огляді-конкурсі дружин юних пожежників; ІІІ місце в фестивалі «Козацький гарт»; ІІ місце в дитячому обласному творчому  конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Адреса:  вул. Гагаріна,68, с.Мазурівка

E-mail: Mazurivka89@gmail.com