Мазурівський дошкільний навчальний заклад

Директор __  Утюжнікова Л.І.

Народилася 24.10.1962 року м.Київ.

З 1970 року по 1978 рік навчалася в Зарічненській  школі.

З 1979 по 1983 рік навчалася у Вінницькому педагогічному училищі.

1983 році була прийнята вихователем в садочок №5 м.Тульчина. Процювала вихователем з 1983 по 1993 рік.

В 1993 році прийнята на посаду завідувача в Мазурівський дошкільний навчальний заклад.

Кількість груп ___ 2

Із них: 1ясельна група

1 дошкільна група

Кількість дітей __ 40

Кількість працівників ___ 10

Режим роботи закладу:

Заклад дошкільної освіти с. Мазурівки працює 5 днів на тиждень.

Тривалість перебування дітей 10.5 годин на добу з 7.30 до 18.00годин

Харчування дітей в закладі дошкільної освіти трьохразове: сніданок, обід, полуденок.

Заклад дошкільної освіти працює в пріоритетному напрямі___ громадянське виховання (виховання національно- патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку).

Освітній процес направлений на гармонійний розвиток особистості дитини.

В садочку були проведені заняття по формуванню у дітей національно-патріотичних почуттів.

Гарне заняття на тему «Подаруємо калинонці червоні намистини»  провела вихователь  ясельної групи Ліванчук Н.О.

Цікаве, змістовне заняття  на тему: « Державні та народні символи України» переглянули у старшій групі_ вихователь Лебідь Ю.М

Звертається  увага на фізичне виховання та оздоровлення дітей в садочку. Проводяться різні види роботи, заняття, спортивні змагання, розваги.

Адреса: Вінницька обл.

Тульчинський р-н