Нестерварська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Школа  відкрита  в  Нестерварці  в  1848  році (169 років тому  назад) священиком  Антонієм  Людкевичом, це  була  церковно-приходська  школа,  а  в    1849  році  перенесена  у  власну  цегляну  будівлю.

В  школі  навчається  107  учнів,

У школі працює 19 учителів

100 % учителів мають педагогічну освіту

3 вчителя мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, 1 вчитель звання «вчитель методист»

10 -  вчителів мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст  першої категорії”

3 - вчителя мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст  другої категорії”.

3  вчителя має кваліфікаційну категорію “спеціаліст ”.

Основним  критерієм  діяльності  школи є  результативність. Слід  сказати  що  практично  всі  випускники  школи  підтверджують  свої  знання  в  інших  навчальних  закладах.

Щороку  маємо  багато  переможців    районних олімпіад,  конкурсів  ,  змагань.

Є  переможці  обласного  і  навіть  Всеукраїнського  рівня.

Матеріальна  база :

В  школі  просторі  світлі  класні кімнати. Діють  кабінети    фізики  і  хімії,  біології,  кабінет  інформатики  обладнаний  10 комп’ютерами, навчальні  майстерні,  спортивна  зала,  спортивний  майданчик,  їдальня  на  60-  посадкових  місць,  бібліотека, актова  зала.

В  школі  створений  і  функціонує  унікальний  спортивний  зал.  Він  обладнаний    створеним  власноруч вчителем  фізкультури  обладнанням  для  підготовки  туристів в  закритих  приміщеннях. На  базі  цього  спортивного  залу  неодноразово  проводилися  змагання  туристичного  напрямку  районного  і  обласного  рівня.

Виховна  робота

В  школі  велика  увага  приділяється виховній  роботі  . Основою  роботи  є  виховний  вплив  на  учнів  через  дитяче  об’єднання  . Колективні  творчі  справи  ,  які  організовуються  мають  потужний виховний  вплив

Однією  із  таких  справ  є  активна  участь  школярів  в  волонтерській  діяльності.

Головним  напрямком  виховної  роботи  ми  вважаємо  патріотичне  виховання

Проводиться  багато  заходів  ,  починаємо  з  елементарного…всі  хто  буває  у  нас  на  лінійках  приємно  здивовані..Діти  вміють  співати  гімн…робочий  тиждень  починається  і  загальношкільного співання  гімну  .  без  музичного  супроводу    поклавши  руку  на  серце..

В  школі створено   куточок  ,»Україна  понад  усе  «  де  ми  розмістили інформацію  про  небесну  сотню  ,  про  земляків  учасників  АТО ,  і  там  знайшов  своє  почесне  місце  прапор  подарований  нам  бійцями з  фронту   із  написами  вдячності  учням  нашої  школи  за  допомогу.

Велику  допомогу  нам  надають  спонсори.  Найбільшим  спонсором  є  Кинашівська  сільська  рада  ,  головою якої  є Баленко  Оксана  Володимирівна,  Тільки  в цьому  році  їй  вдалося  залучити  на  потреби  нашої школи  250  тисяч  гривень

Адреса:  вул..Набережна с.Нестерварка.Тульчинського  району  23609

Тел. (04335)6-59-05

E-mail: ​​​ http://nestv1963@ukr.net