Нестерварський заклад дошкільної освіти

Двоповерховий дитячий садок з’явився на світ завдяки коштам Тульчинської районної пересувної механізованої колони 19 в її житловому мікрорайоні і входив до складу структурних підрозділів будівельної організації. Побудований за типовим проектом, відповідає всім вимогам. В 1984 р. дошкільний заклад гостинно відкрив двері для малечі. На території передбачені групові та фізкультурні майданчики. Просто неба, великі, світлі й просторі спальні приміщення, кімнати для дозвілля багаті розмаїттям іграшок, осучаснені меблями та декораціями.

Для забезпечення оптимального рухового режиму функціонує фізкультурна зала та спортивні куточки по групах.

В підвальному приміщені діючий зимовий сад, де привчають малюків до праці, формують любов до природи. Кімнати для вивчення правил дорожнього руху, для ігор з будівельним матеріалом, для розваг на ігрових автоматах, дитяча кухня, де можна вчитися готувати їжу для ляльок. Усі куточки приміщення задіяні для ефективної роботи з дітьми.

З 1березня1992 р. дошкільний навчальний заклад переданий в бюджет району та знаходився на балансі Кинашівської сільської ради. З 2 жовтня 2015 р. по даний час приміщення та майно закладу передано в оренду відділу освіти Тульчинської РДА.

Джерелом надходжень коштів для потреб дитячого садка, втілення задумів колективу у реальних справах слугує Кинашівська сільська рада, до складу територіальної громади якої входить наш заклад. Основна увага якої зосереджена на поліпшенні матеріально – технічної бази закладу.

Вихователі першими прокладають дітям шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові. У цьому їм допомагає вихователь-методист  Дідусенко Тетяна Анатоліївна.

Очолює заклад директор Тимчик Альбіна Василівна.

За професійним складом всі педагогічні працівники (10 чоловік) мають педагогічну освіту.

Навчання і виховання дітей здійснюється українською мовою

за освітньою програмою «Дитина». Проводяться заняття з різних розділів програми, заходи і дозвілля музично – естетичного циклу та фізкультурно – оздоровчого характеру.

Яскравому розкриттю природних обдарувань дошкільнят допомагає систематична робота гуртків:

«Паперова пластика», «Умілі рученята», «Казкова мозаїка», «Золотий ключик», «Дзвінкі голосочки», «Маленькі природолюби», «Лабораторія чарівної краплинки».

На належному рівні здійснюється медичне обслуговування. Один раз на рік проводиться огляд дітей вузькими спеціалістами.

Відповідно до вимог чинного законодавства у дошкільному закладі організовується трьохразове харчування. Якість та різноманітність якого задовільні.

Велика увага приділяється створенню безпечних умов для охорони життя і здоров'я вихованців: систематично проводяться перевірки дотримання протипожежних норм, інструктажі з працівниками з питань дотримання техніки безпеки, санітарно – гігієнічних норм і правил утримання дошкільних закладів.

В дитячому садку функціонують 4 групи в яких виховується 96 дітей. Працюємо за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин.

Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи на рік, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.

Дуже приємно те, що і на сьогоднішній день продовжують працювати в нас люди, які були першовідкривачами: це Бондар Л.В. – помічник  вихователя; Подолян Т.В. – кухар;  Чала Т.М. – праля.

У нашому невеличкому колективі немає байдужих до дітей. Створюємо малечі всі необхідні умови для комфортного перебування у нашому садочку та гармонійного розвитку малюків. Адже турбота про підростаюче покоління забезпечить день завтрашній...

Раді будемо зустріти кожного маленького мешканця нашого мальовничого села, зігріти його теплом своїх сердець, подарувати любов і ніжність турботливих рук.