Миру можна досягнути лише через порозуміння

Представництво ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки України проводить 21 вересня 2018р. Всеукраїнську освітню кампанію «Голуб миру» під гаслом «Право на мир та 70-річчя Загальної декларації прав людини».

ЗЗСО Тульчинщини долучилися до відзначення Міжнародного дня миру, адже це  сприяє приверненню уваги дітей та молоді до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Так, у Клебанській ЗШ І-ІІІ ст. проведено флешмоб за темою «Мир на Землі – це дім, і мама, й тато – і любові стільки – просто через край! Це та земля, де щастя є багато, де в кожній хаті хліба коровай».

21 вересня люди збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн та військових конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний,  справедливий світ без війни. Саме про це говорили десятикласники Кинашівського ЗЗСО І-ІІІ ст. на  виховній годині. Учні середніх класів переглянули відеофільми про партизанський та підпільний рух на Вінниччині. У Білоусівському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулася загальношкільна лінійка «Бажаємо миру на Землі». У Зарічненському ЗЗСО І-ІІ ст. згадували полеглих на Майдані та тих воїнів, що загинули у війні на сході України. Учні Крищинецького закладу освіти долучилися до акції «Подаруй голуб миру ближньому». У більшості навчальних закладів учні створювали масові формації у формі голубів, писали листи бійцям на схід, проводили години спілкування, де обговорювали проблеми  людей, зокрема дітей, що змушені були полишити свої домівки та шукати кращої долі подалі від рідних місць.