Семінар керівників закладів загальної середньої освіти

16 березня 2018 року на базі Кирнасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся семінар керівників закладів освіти району на тему: «Управлінська діяльність керівника закладу щодо формування сучасного освітнього середовища». В ньому взяли участь керівники навчальних закладів району, Тульчинської та Шпиківської об’єднаних територіальних громад, працівники відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації, методисти районного методичного кабінету.

Директор навчального закладу Дерун Т.В. та заступник Паламарчук К.О. представили учасникам зібрання презентацію управлінської діяльності адміністрації закладу щодо формування сучасного освітнього середовища.

Кредо школи: «Допомогти кожному знайти свій шлях, повести дітей дорогою успіху, навчити їх мистецтву успішного життя, роботи, творчості». 40 педагогічних працівників цього закладу саме так навчають і виховують  своїх 388 учнів. Навчаючись самі, учителі запалюють вогник творчості і стремління до нових знань у школярів.

В школі працюють 5 спортивних секцій (волейбол, баскетбол, вільна боротьба і футбол), танцювальна студія, гуртки «Феєрверк фантазії», «Чарівний олівець» та «Художнє читання», здійснюється міжнародне співробітництво щодо обміну досвідом із  гімназією м. Добра Великопольського Воєводства Республіки Польща.

Під час проведення семінару учасники відвідали 4 уроки: українська мова в 2-б класі (вч. Мельник Г.М.), математика  в 6-а класі (вч. Швець І.М.), інформатика в 7-б класі (вч. Бровченко С.П.), захист Вітчизни в 11 класі (вч. Парубок Г.Д.).

Літературно-музична композиція «Сім кольорів щастя» вразила всіх присутніх  барвами талантів школярів, вчителів та батьків.

«Школа – це маленька держава. Вона не може існувати без ідеї, задуму, що захоплює дітей, учителів і батьків» (О.Захаренко). Саме ці слова відомого педагога є яскравим підтвердженням діяльності педагогічного колективу Кирнасівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Завідуюча РМК    Вікторія Фурман