Спортивно-розважальний захід «Козацькі забави» з нагоди  Дня Захисника України та Дня Українського козацтва у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.

18 жовтня, з нагоди  Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.. відбувся  спортивно-розважальний захід «Козацькі забави» серед учнів 1-4-их класів.

На святі були присутні почесні гості: наші земляки, учасники АТО Капула М.В., Сірченко Р.В., Соловей Д.М., Кострубенко М.Ю., учитель історії Бойко О.В., а також Голова Тульчинської організації сприяння обороні України Касіяненко Ю.М. та заступник Тульчинського районного військового комісара майор Каленік О. І..

Свято  вдалося  на славу! Було дуже багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність, рівновагу.  Естафета, вікторина,  перетягування линви – все це  подарувало прекрасний настрій не тільки учасникам свята, а й усім присутнім.

Адже наші школярі - справжні козаки, хіба що без оселедця та шаблі. Зате продемонстрували вправність, спритність,  кмітливість, неабиякі спортивні уміння.

У підсумку,  перше почесне місце посіла команда «Запорізька Січ» (капітан – Притуляк Дмитро). Друге місце - команда «Золота булава» ( капітан – Безпятчук Богдан).

Але не було переможців і переможених, була дружба, побратимство і взаємопідтримка. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду ніколи не буде переводу!

З вітальним словом до присутніх звернулися почесні гості, а Голова Тульчинської організації сприяння обороні України Касіяненко Юрій Миколайович вручив членам військово-спортивного клубу «Юний десантник»  макет автомата.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вдячні за цінний подарунок.