Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації, районного методичного кабінету 17 квітня на базі Журавлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Роль заступника директора з  навчально-виховної роботи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки і фахової майстерності вчителя».

Відкрила  семінар завідувач районного методичного кабінету Фурман В.Л. Вона познайомила з метою проведення семінару та з планом роботи.  Група учнів-екскурсоводів провели перегляд краєзнавчих матеріалів в шкільному музеї.  Презентацію школи провів Монастирук Ю.В., директор школи. В теоретичній частині виступив Дзярик В.А., заступник директора з навчально-виховної роботи. Він у своєму виступі зазначив, що методична робота в школі здійснюється на діагностичній основі, зокрема, проводяться анкетування із визначенням інтересів педагогів, їх думки стосовно розвитку навчального закладу. Учасники семінару відвідали уроки та виховний захід:
•    1 клас. Українська мова (інтегрований урок) . Вчитель – Шевцова С.Г.
•    5 клас. Математика. Вчитель – Дзярик В.А.
•    9 клас. Англійська мова. Вчитель – Середа С.Л.
•    Виховний захід «Україна – єдина країна»