Подяки голови райдержадміністрації та грошові винагороди переможцям конкурсу творів «Шануймо і поважаймо старість»

22 жовтня 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Чуба за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Лілії Сінкевич, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Нарада розпочалася в незвичному режимі. Напередодні відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку за ініціативи управління соціального захисту населення райдержадміністрації та підтримки відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, серед навчальних закладів району був оголошений конкурс творів «Шануймо і поважаймо старість». В цьому конкурсі активну участь взяли учні ЗЗСО  району. Серед наданих робіт визначено 5 творів-переможців, автори яких були запрошені на нараду. Переможці

Блажко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Заозерненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,
Забуранна Ганна, учениця 10 класу Кинашівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,
Кисіль Анастасія, учениця 7 класу Сільницького ЗЗСО І-ІІ ступенів,
Кисіль Домініка, учениця 5 класу Сільницького ЗЗСО І-ІІ ступенів,
Кордонець Ярослав, учень 9 класу Сільницького ЗЗСО І-ІІ ступенів

отримали Подяку від голови райдержадміністрації та грошову винагороду. А також голова адміністрації подякував дітям за чуйність та небайдужість, а батькам за виховання дітей. Після чого заступник начальника управління соціального захисту населення Олександр Мокринський провів екскурсію приміщенням районної державної адміністрації.