Семінар-практикум вчителів математики

10 січня 2020 року проведено семінар-практикум для вчителів математики "Особливості підготовки учнів освітніх навчальних закладів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2020 та 2021 роках".

Відкрила семінар завідувачка лабораторії математики КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Н.І. Салтановська. У вітальному слові Надія Іванівна  відмітила приємну нагоду для вчителів математики зустрітися з автором та експертом тестових завдань, які щорічно пропонуються на ЗНО з математики та побажала учасникам плідної співпраці.

Під час семінару відбулася творча зустріч з Юрієм Олексійовичом Захарійченком, кандидатом фізико-математичних наук, розробником та експертом тестових завдань ЗНО з математики, автором посібників для підготовки до складання ЗНО з математики.

Спікер семінару Захарійченко Юрій Олексійович розповів про основні тенденції у сучасному навчально-методичному забезпеченні викладання математики в основній школі. Учителі математики області ознайомились з особливостями підготовки школярів до складання ЗНО з математики у 2019 році та перспектив щодо складання ЗНО з математики у 2020 році.

Учасники були приємно вражені представленими методичними прийомами нестандартного подання навчального матеріалу з планіметрії, що значно полегшує учням сприймання геометрії та сприяє формуванню геометричної компетентності. Вчителі отримали відповіді на численні запитання щодо реалізації наскрізних ліній в процесі викладання геометрії, підготовки до складання ЗНО з математики у 2020 році.

Вчителі, які були учасниками семінару, отримали сертифікати за підписом ректора КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», доктора історичних наук, професора Дровозюка Степана Івановича.