Завершено реконструкцію частини приміщення Тарасівського ЗЗСО І-ІІ ступенів під заклад дошкільної освіти

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017року №871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку» у районі завершені роботи щодо реконструкції частини приміщення Тарасівського ЗЗСО І-ІІ ступенів  під заклад дошкільної освіти, що дасть можливість дітям села Тарасівка здобувати дошкільну освіту.

11 лютого 2019 року до Тарасівського закладу дошкільної освіти «Ромашка» був здійснений виїзд робочої групи у складі:  в. о. голови Тульчинської районної ради  Григор’євої Надії Іванівни, в. о. начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Чепернатого Сергія Володимировича, начальника фінансового управління Ніколаєнко Євгенії Ігорівни. Метою поїздки було вирішення питань укомплектування  закладу  дошкільної освіти необхідним обладнанням та створення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа» в Тарасівському ЗЗСО.