Навчання дебатів – шлях до формування активної життєвої позиції

10 грудня у Вінницькій академії неперервної освіти відбулося чергове засідання Школи неперервного науково-методичного зростання учителів української мови та літератури,  яку започаткувала завідувач кабінету методики викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури, мов національних меншин Коваленко Л.В.

Методист відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Соловей Н.З. протягом двох останніх років втілює в районі методику використанння дебатних технологій у навчальному процесі. Із напрацюваннями за темою « Дебати – ефективна форма сприяння соціально активної особистості»  у школі,  районі ділилася із методистами області, зокрема: чому це ефективна методика, які є форми дебат, як їх проводити, як готувати учнів до публічних виступів. На засідання запропонувала інтерактивні вправи щодо емоційного налаштування на урок, формування тез, аргументів до них.