Районні урочистості з нагоди Всесвітнього дня вчителя і Дня працівників освіти України

5  жовтня 2018 року в залі засідань Тульчинської  райдержадміністрації відбулися урочистості  з нагоди професійного свята -  Дня працівників освіти.

Усіх педагогічних працівників Тульчинщини привітав голова райдержадміністрації Віталій Чуба, керуючий справами апарату Тульчинської районної ради  Віталій  Вільчинський, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді і  спорту Сергій Чепернатий, депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір.

За забезпечення високого рівня освітньої підготовки молоді, багаторічну педагогічну діяльність та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти кращих педагогів нагородили почесними грамотами Тульчинської РДА.

Зокрема, відзнаку отримали: ГАЛЬЧУК Т.І. - учитель початкового навчання Кирнасівського ЗЗСО І-ІІІ ст., ГОЛОДНЮК Л.І. -  учитель початкового навчання Копіївського ЗЗСО І-ІІ ст., ДОМІНЧАК  А.С. - учитель зарубіжної літератури Печерського ЗЗСО І-ІІ ст., ЖЕЛЕЗНЯК В.В. - учитель української мови та зарубіжної літератури Сільницького ЗЗСО І-ІІ ст., ІВАНИШЕНА Н.В. - учителька географії  Крищинецького ЗЗСО І-ІІІ ст., КВАСНІЦЬКА Р.Ф.- директор Печерського ЗДО, КУЦА Н.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи Заозерненського ЗЗСО І-ІІІ ст., ПОЛІШЕВСЬКА М. В.-  директор  Журавлівського ЗДО, ШИНДИР Л. І. - учителька географії, біологїї  Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст.,

НЕСТЕРУК  П. С. - завгосп Журавлівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Також було відзначено педагогічних працівників Тульчинського району, які вийшли на заслужений відпочинок - за багаторічну сумлінну працю по навчанню та вихованню підростаючого покоління, вагомий внесок у розбудову освіти району. Подяки отримали: Заремба  Є. М. - завідуючий  відділом  освіти Тульчинського райвиконкому, Чуб Ю. Х. - інспектор відділу   освіти,  Бояр В. М.- завідуюча районним  методичним кабінетом, Каспрук Н.М. - інспектор відділу освіти, Ясакова М. С. - інспектор відділу освіти, Ільницька М. Д. - методист  районного  методичного кабінету, Борщенко  Н. Г. - головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, Олійник Т. М. - бібліотекар відділу  освіти, Нижник О.  М. - директор Шпиківської  середньої школи, Штуль П. М. - директор   Журавлівської середньої школи, Шняга В. І. - директор  Бортницької 8-річної школи, Никун Г. А. - директор  Кирнасівської середньої школи, Адаменко М. А. -   директор Нестерварської  8-річної  школи, Баранець О. І., - директор Ш.Копіївської середньої школи, Притуляк О. В. - директор  Богданівської середньої школи, Юзько Р. Д. - директор     Василівської  початкової школи, Краєвський В. А. -  директор Крищинецької середньої школи,  Цвігун  А. Г. - директор  Торківської  8-річної школи, Коваль  О.П. - завідуюча Клебанським ЗДО, Мельник А. А.- керівник гуртка  Тульчинського районного Будинку дітей та юнацтва.

Вручено грамоти Департаменту освіти і науки кращим педагогічним працівникам району: головному спеціалісту відділу освіти молоді  і спорту Камінському В.В., Ющишин Н.М.  - директору Кирнасівський ЗДО №1, Северин М.В. -  директору Кирнасівський ЗДО № 2.

Свято завершилося концертною програмою, яку представляли  зразковий аматорський танцювальний колектив «Променистий» СБК с. Клебані, пісенні дуети: Богдан і Альона Стогній,  Людмила Квасюк і Василь Лисюк, вокальний жіночий гурт «Мальви», Марія Ясакова  та Юрій Хмелевський  - члени літературно-мистецького об‘єднання «Оберіг»,  Лія Юзько -  учениця Заоазерненського ЗЗСО.             На завершення концерту свої чудові пісні подарував педагогам та гостям свята Заслужений артист України  Олексій  Ричко.