Січнева педагогічна конференція

Вже стало доброю традицією, що під час зимових канікул педагоги закладів загальної середньої освіти Тульчинського району, Тульчинської та Шпиківської ОТГ, беруть участь у січневій педагогічній конференції. Так, 9 та 10 січня на базі шкіл  м.Тульчина пройшли засідання районних методичних об’єднань вчителів-предметників.

На цих засіданнях вчителі розглянули ряд важливих питань навчально-виховного процесу. Був проведений аналіз І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, підготовка випускників до здачі ЗНО-2020, обмін педагогічним досвідом, огляд методичної літератури, звіт про курсову перепідготовку педагогів.

Засідання районних  методичних  об’єднань були проведені із застосуванням інтерактивних методів навчання учителів. Це і майстер-класи, і тренінги, і семінари-практикуми. Всі учасники зібрань були залучені до процесу пізнання, формування висновків, створення певного результату, обміну знаннями, ідеями, способами діяльності. Відбувався цей процес в атмосфері доброзичливості та взаємопідтримки, встановлення емоційних контактів, забезпечував виконання завдань, оскільки змушував працювати в команді, прислухатися до думки колег.

Вчителі району підвели підсумки роботи за І семестр 2019/2020 навчального року і спланували діяльність на ІІ семестр, який є важливим в участі школярів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, проведенням  ДПА та ЗНО.