Реалізація Державної  програми «Шкільний автобус»

З метою   забезпечення підвозу учнів   до закладів освіти,  відповідно Державної  програми «Шкільний автобус»   відділом освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації  придбано через систему «PROZORRO»    автобус  «АТАМАН».

Новий автобус  буде здійснювати перевезення 67 учнів , 11вихованців   та учителів із сіл Петрашівка та Даньківка до  закладів загальної та дошкільної освіти  с. Печера.  Транспортний засіб передано  досвідченому водієві  Пасічнику Н.В.

Наразі автопарк  відділу освіти,  молоді і спорту  райдержадміністрації  забезпечений  7 автобусами, що дає можливість якісний, безперебійний, безпечний підвіз 225 учнів до закладів освіти району та  міжшкільного навчально-виробничого комплексу м. Тульчина.

Вартість транспортного засобу   1 847 000  грн.   ( кошти державного бюджету  - 1 031 031 грн. та  районного бюджету -   815 969 грн.).

Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації дякує за сприяння та виділення коштів  Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, голові Тульчинської райдержадміністрації   Чубі В.В., депутатському корпусу  Тульчинської районної ради.