Районний семінар вчителів англійської мови

12 грудня на базі Тиманівської  ЗШ І-ІІІ ст.  відбувся районний постійно діючий семінар вчителів англійської мови на тему:  «Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання сучасних педагогічних технологій, інновацій».

У роботі  семінару взяли участь  27 вчителів навчальних закладів Тульчинського району та Тульчинської ОТГ.
       Відповідно до плану семінару педагоги відвідали урок у 8 класі на тему: «Books and Writers». Вдосконалення навичок аудіювання та говоріння.  Вчитель  англійської мови Захарова Г.О. продемонструвала майстерне володіння методикою викладання навчального предмету, ґрунтовні знання фактичного матеріалу. Учні успішно працювали в парах та групах, демонстрували глибокі знання з теми, вміння монологічного та діалогічного мовлення, навички аудіювання.

Під час практичної частини (тренінг), Літвінова О.В., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації,   презентувала з досвіду роботи напрацювання з питання розвитку в учнів навичок аудіювання за підручником Oxford Exam Excellence.

До уваги присутніх була запропонована презентація навчального закладу, яку підготували учні  школи англійською мовою. Учасники семінару ознайомилися з виставкою творчих робіт учнів на тему: «Holidays are Coming».

Крім цього учасники семінару опрацювали питання, які стосувалися проведення ДПА  та ЗНО з англійської мови.

Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, має носити комунікативну та соціокультурну направленість. Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності педагогічному колективу, адміністрації Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст., вчителю англійської мови Захаровій Г.О. за якісно організований, надзвичайно продуктивний семінар, за високий рівень викладання навчального предмету та міцні знання учнів з англійської мови.