Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації

Cемінар–практикум вчителів англійської мови Тульчинського району

17 жовтня 2019 року відбувся семінар–практикум для вчителів англійської мови Тульчинського району  на базі Печерського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Тема семінару: «Викладання англійської мови у Новій українській школі».

Семінар проводився за чітко розробленим планом, складеним адміністрацією навчального закладу та відділом освіти, молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації. Вчителі відвідали урок англійської мови у 1 класі (вчитель Тітаренко К.Л.), подивилися відеоурок, проведений у квітні 2019 року вчителем Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Зубар Т.А. Педагоги  мали змогу висловити власні думки, аналізуючи відвідані заняття, обмінялись враженнями та порадами з досвіду роботи. 

Колектив школи на чолі з директором Котовською Л.І. доклали максимум зусиль для підготовки семінару. Так, присутні вчителі мали змогу ознайомитись з історією та сьогоденням школи, побувавши на екскурсії, проведеній учнями англійською мовою, подивились літературно-музичну композицію «On the Wings of Feelings».

Одним із питань семінару була робота в групах на тему: «Когнітивні здібності молодших школярів: індивідуальний підхід». Для проведення цього практичного заняття була залучена волонтер Корпусу Миру Ліа Чейні (США). Присутньою на зазначеному семінарі була також Кейлін Рігс, волонтер Корпусу Миру, яка веде у школі англомовний клуб.  Загалом семінар відбувся на високому методичному рівні. 

Фото можна переглянути у альбомі "Cемінар–практикум вчителів англійської мови 17-10-2019 у Печерському ЗЗСО"« повернутися до списку новин