«Проліски надії -2109»

З метою виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності та високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування відчуття гідності громадянин європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів вчительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня їх виконавської майстерності   18 лютого 2109 року  на базі Кирнасівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,  20 лютого 2019 на базі Нестерварського ЗЗСО І-ІІ ступенів, 21 лютого 2019 року на базі Печерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Шпиківського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Торківського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Копіївського ЗЗСО І-ІІ ступенів  було проведено вищезазначений фестиваль .

До участі у мистецьких звітах запрошувалися вчителі, вихователі, керівники гуртків, педагогічні працівники  дошкільних закладів, учні  та вихованці  загальноосвітніх навчальних  закладів  району.

Оцінювання виконання творчих звітів проводилося за такими критеріями :
-    різножанровість, масовість, відповідність репертуару віковій категорії дітей;
-    розкриття тематики  ;
 -   рівень виконавської майстерності;
 -   чистота виконання;
 -   виразність;
 -   ступінь володіння багатоголоссям;
-    артистизм та сценічна культура;
 -   якість музичного супроводу.

У фестивалі взяли участь  9 колективів, 254  учасники:192 учнів та 62 дорослих  із 24 загальноосвітніх закладів  та 1 колектив вихователів дошкільних закладів району.

Більшість вчительських та учнівських колективів продемонстрували самобутню народну творчість, артистизм, різножанровість, високу виконавську майстерність у представлених номінаціях:   фольклор (пісенно-інструментальний), хоровий спів, малі вокальні форми (дуети, тріо, квартети, ансамблі ),  сучасний танець,  художнє слово,   інструментальний   ансамбль народних інструментів, літературно-музична композиція. Виступи учасників відзначалися оригінальністю та самобутністю, популяризацією унікальних зразків народної творчості,   класичним вітчизняним та зарубіжним, місцевим репертуаром.

Значна частина  учасників фестивалю із освітніх закладів району виконали умови Положення та дотрималися  критеріїв щодо оцінювання представленої програми.