Зустріч із легендою футболу, володарем «Золотого м’яча»

Незабутнім був день для батьків, школярів, вчителів Печерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та молоді села. 5 жовтня 2019 року в гості до школярів завітав Бєланов Ігор Іванович – легендарний футболіст, форвард команди «Динамо»(Київ), Заслужений майстер спорту СРСР, володар Кубка кубків «Золотий м’яч» - нагороди, що присвоюється кращому футболісту року Європи(1986 рік), віце-чемпіон Європи (1988 рік) . Один із трьох українців, які отримали таке почесне звання найкращого футболіста Європи (Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко). Зустріч відбулася за участі голови Вінницької облспоживспілки, великого мецената В.В. Подоляна , голови райспоживспілки Балімчука С.В., начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатого С.В., сільського голови Остапчука В.В.

Тепла і невимушена атмосфера панувала під час спілкування із зіркою футболу. Присутні із захопленням слухали розповіді І. Бєланова про його досягнення у спорті, історію професійного зростання, цікаві факти із життя, його активний внесок у розвиток сучасного українського футболу. Родом із Одеси, юнак із 16 років взяв після смерті батька на себе обов’язки голови родини. Із дитячого захоплення футболом у школі почалася спортивна кар’єра. Бєланов виступав за одеський «Чорноморець», потім перейшов до київського «Динамо». В перші дні перебування хотів покинути тренувальний табір «Динамо», оскільки після «Чорноморця» наванатаження у киян були надто важкими для гравця.Успішно грав за збірну СРСР. На чемпіонаті світу у Мексиці у 1986 році Бєланов забив 3 голи збірній Бельгії у 1/8 фіналу і став єдиним радянським футболістом, який забив три голи у одному матчі фінальної стадії чемпіонату світу. Третій гол був забитий з пенальті. За блискавичну гру на чемпіонаті світу та неабиякі швидкісні якості Бєланова прозвали «кульова блискавка».

8 квітня 2017 року стартував перший чемпіонат Ігоря Бєланова — "Belanov Football League".

Діти дізналися, що завдяки наполегливій праці та чіткій меті можна досягнути зіркового Олімпу. Зустріч проводилася у формі активного діалогу. На завершення кожен мав змогу отримати пам’ятний автограф футбольної легенди, світлину на згадку та віру у те, що кожен може сягнути поставленої цілі. А щоб популяризувати спорт, зокрема футбол, здоровий спосіб життя , Бєланов подарував школярам десять шкіряних м’ячів, учителям чудовий букет троянд з нагоди професійного свята і гарний настрій на довгі роки.

На завершення незабутньої зустрічі організатори домовилися про новий спортивний проект за участю зірки на базі Печерського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Адміністрація Печерського ЗЗСО І-ІІІ ст..