Семінар практичних психологів та соціальних педагогів району

29.11.2018 року на базі Тульчинського МНВК відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів району, Тульчинської та Шпиківської ОТГ на тему: «Інформаційно-консультаційні технології в профорієнтації» за участю провідного фахівця з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ференець Т.Л., провідного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Мойсенко О.М., в.о.директора ІРЦ Боєвої С.П., методиста з профорієнтаційної роботи Тульчинського МНВК Савишена Б.П.

Після завершення семінару відбулася інструктивна нарада.

Мойсенко О.М. поінформувала присутніх про дії та забезпечення психологічного супроводу дітей та підлітків під час введення воєнного стану, організації та проведення новорічних і різдвяних свят у освітніх закладах.

Боєва С.П. звернула увагу на проведення роботи щодо посилення безпеки дітей у навчальних закладах, запровадження комплексних соціальних, психологічних послуг для дітей та  попередження таких явищ як «булінг» та «інтернет залежність». Також акцентувалася увага на забезпеченні рівного доступу до якісної освіти та захисту прав дітей з особливими потребами, впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти та проведення індивідуально-корекційних занять з дітьми, які їх потребують.