Трагічний і прекрасний світ Шевченкової «Наймички»

Щорічно, у другу неділю травня, світова громадськість відзначає День матері, коли уславлюють жінку-матір, берегиню домашнього вогнища, хранительку миру та життя на Землі. 13 травня у актовій залі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №1 відбулося свято, приурочене Дню матері, яке поєднали з трепетним словом Кобзаря. Саме він підніс особу Жінки-матері на найвищий п’єдестал, утвердив велич і славу Матері. Його слово таке рідне, просте, доступне, таке сміливе, гаряче, живе. Воно глибоко проникає в душу, живить її, хвилює.

Учні Кинашівської ЗШ І-ІІІ ст. представили виставу за мотивами  твору « Наймичка». Учні 6-9 класів із захопленням переглянули виставу, особливо сподобалася гра акторів, які перенесли глядачів у ХІХ століття, атмосферу того часу доповнили вдалі декорації.

Проведення спільних свят між ОТГ та районом- це спільна праця учителів словесників, котрі несуть слово віще, українське молоді.

Підготували дійство методист відділу освіти, молоді  і спорту  Тульчинської РДА Соловей Н.З., учителі Кинашівської ЗШ І-ІІІ ст. Нога С.М. та Сметанська Л.М.