Ф У Т Б О Л

1 травня 2018року в м. Ладижин  пройшов  турнір з футболу серед юнаків 2003р.н., присвячений воїнам ЗСУ загиблих в АТО. Серед команд, що були запрошені була збірна команда Тульчинської ДЮСШ (тренера Бєлік І.О., Мазур І.І.). Результати турніру такі : 1місце – ДЮСШ Тульчин, 2 місце – ДЮСШ Бершадь, 3 місце – ДЮСШ Ладижин, 4 місце – ДЮСШ Тростянець . Наші чемпіони були нагороджені гарним кубком, медалями та грамотами від організаторів турніру. Кращим воротарем турніру було визнано вихованця нашої ДЮСШ Мельник Романа, кращим гравцем турніру було визнано Чепернатого Владислава. Хотів би подякувати нашим дітям за гарну та змістовну гру, за характер та за волю до перемоги. Також хочу подякувати заступнику начальника відділу освіти Тульчинської РДА Чепернатому С.В. та батькам дітей Науменко О.А. , Дзяду А.М., Дзяду О.А. за підтримку нашої команди на турнірі. Без вашої самовідданої підтримки не було б нашої перемоги. Низький вам уклін. Всім бажаю міцного здоров’я та перемог в школі та в житті.

Старший тренер відділення футболу                            Квасневський С.С.

Тульчинської ДЮСШ