Важливі речі про досвід малечі

22 травня 2018 року на базі Журавлівського закладу дошкільної освіти відбувся семінар директорів   садочків району.  Семінар був присвячений темі управління процесом педагогічної творчості при впровадженні інтегрованого курсу навчання в закладах дошкільної освіти.

Педагогічний колектив Журавлівського закладу дошкільної освіти успішно співпрацює з місцевим закладом загальної середньої освіти, про що засвідчив Монастирук Ю.В., директор Журавлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, акцентуючи увагу на реалізацію концепції Нової української школи, а саме на сформованість базових якостей особистості дитини, набутих у дошкільному віці.

Вихованці Журавлівського закладу дошкільної освіти продемонстрували спостережливість, допитливість, самостійність, ініціативність, відповідальність, креативність, міжособистісні позитивні комунікації. І це результат співпраці всього колективу закладу, його успішної діяльності на чолі з директором Полішевською Марією Василівною, яка в свою чергу на семінарі щиро подякувала присутньому сільському голові Ліньову О.А. за  піклування  про освіту своїх дітей, так він називає вихованців дитячого садка.

І це дуже приємно, адже органи місцевого самоврядування мають підтримувати керівників освітніх закладів у всіх їх починаннях, і тоді приміщення закладу дошкільної освіти буде радувати око і діток, які живуть у цьому селі, і гостей, які завітали на семінар та  взяли багато корисного з  досвіду інтегрованого навчання .

Особливо присутні відзначили вихователя Крушельницьку Меланію Олексіївну, яка постійно у пошуку творчих ідей, Її здобутки стали надбанням вихованців.

Методист відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації Железко О.В. звернула увагу присутніх на необхідність забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, як першочергове завдання на шляху реалізації концепції Нової української школи.

По закінченні семінару учасниками  заходу було висловлено багато щирих думок щодо актуальності і корисності проведеної роботи.