Шкільна теплиця - лабораторія для природничих дослідницьких проектів

У народі кажуть, що гарний день починається з гарного настрою. І от чудової весняної днини 23 травня до Кирнасівського ЗЗСО І – ІІ ступенів завітали начальник відділу освіти, молоді й спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В. та провідний спеціаліст відділу Камінський В.В. Вони взяли  участь у важливій події для нашого навчального закладу  -   відкритті шкільної теплиці.  Учні та вчителі давно мріяли про лабораторію для природничих дослідницьких проектів, проведення  спостереження за рослинами протягом року.

Гості були вражені виступом учнів молодших класів, нашої юної екобригади «Ромашка». Члени учнівського лісництва «Зелений гомін» розповіли гостям про свої здобутки та досягнення в природоохоронній  роботі, яку вони здійснюють разом із вчителем біології Лошак Л.М. Також школярі подякували працівникам відділу освіти та  С.В.Чепернатому особисто  за підтримку  розвитку проектно-дослідницької діяльності закладу.

Із словами привітання виступив директор школи Г.П.Марценюк. Він окреслив подальші плани щодо реалізації нових проектів в процесі навчання учнів.

Начальник відділу освіти, молоді й спорту  Чепернатий С.В. відзначив успішну роботу закладу   і побажав подальших успіхів    в еколого-натуралістичній діяльності учням  та педагогічному колективу.