Вчимося працювати по-новому

Згідно наказу відділу освіти, молоді  і спорту Тульчинської райдержадміністрації від 15.05.2019 року №120  «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах НУШ»   28 жовтня 2019 року розпочато ІІ очну сесію учителів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році.

Навчання має на меті підвищення кваліфікації  педагогічних  працівників для роботи в умовах   Нової української школи відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти.

Учасники курсів  працюють над засвоєнням  основних  завдань Нової української школи, нормативно-правового забезпечення, беруть участь у виконанні  практичних завдань щодо підвищення професійної компетентності.