Районний семінар вихователів закладів дошкільної освіти

18.04.2019 року відбувся районний семінар вихователів закладів дошкільної освіти  на тему: ««Пріоритет повноцінного проживання дитиною сьогодення у порівнянні з підготовкою до майбутнього етапу життя. Використання занять гра-стратегія» на базі Тульчинського ЗДО №3.

Колектив закладу під керівництвом директора Макодзеби Ніни Павлівни працює над удосконаленням освітнього процесу, пошуком ефективних форм навчання дітей саме дошкільного віку, адже,  заняття, які активно використовувалися в дошкільних навчальних закладах до впровадження Концепції «Нова українська школа», лише частково забезпечували  потребу дитини навчатися через практичну діяльність, в грі реалізовувати свої знання, бачити результати своєї творчості та відчувати радість за спільну діяльність. Вихователі  Барабаш Н.Г.. Пекарська Г.П. продемонстрували присутнім, як в грі, через гру формувати різні види компетенцій та отримали схвальну оцінку присутніх членів семінару.