Вітаємо переможців конкурсів

Вітаємо ученицю 8 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1 Лобінцову Є., яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, у 2018 році  у складі команди Вінницької області виборола ІІІ місце  у Всеукраїнському конкурсі "Не жартуй  з вогнем" на протипожежну та техногенну тематику.  Нагороджена Почесною грамотою  Добровільного пожежного  товариства України та цінним подарунком.

Вітаємо ученицю 8 класу НВК ЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м.Тульчина Швець Лесю, яка виборола ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, ІІІ м. – у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об’єднаймося ж, брати мої" у номінації "Історія України та державотворення".

16 лютого учениця 8 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №2 Гусятинська Я. брала участь у IV ( заключному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика.

Вітаємо також переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література" Цюпру Тетяну, ученицю 11 класу Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ст., ІІІ м. – ученицю 10 кл. Клебанської ЗШ І-ІІІ ст. Красій А., ученицю 8 кл. Печерської ЗШ І-ІІІ ст. Музику Д. у номінації "Історія України та державотворення" - ІІ місце Тимчик А., Сметанську В., учениць 10 класу НВК ЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №3 м. Тульчина, ІІ м. – учнів 11 класу Пшеничного Д., Кулакевич  В. Журавлівської ЗШ І-ІІІ ст.