Відбулась січнева педагогічна конференція освітян Тульчинського району

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації  та районного методичного кабінету, з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків, проведення аналізу навчально-виховного процесу  за І семестр 2018-2019 навчального року,  3 та 4 січня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти м.Тульчина у формі засідань 24 районних методичних об’єднань вчителів-предметників.

За окремим графіком, а саме, 10 та 11 січня відбудеться засідання РМО вчителів української мови та літератури та історії.
На засіданнях РМО розглядалися актуальні питання. Зокрема, про підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та участь школярів району у ІІІ етапі; участь у конкурсах учнівської та вчительської творчості; підготовка випускників до здачі ЗНО-2019; творчі звіти педагогів, які атестуються; обмін педагогічним досвідом; огляд методичної літератури; звіт про курсову перепідготовку вчителів, тощо.

Всі засідання РМО пройшли на високому методичному рівні завдяки чітко спланованій роботи методистів РМК та керівників РМО вчителів-предметників.