Районний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2019»

; 25 лютого 2019 року на базі Нестерварського закладу І-ІІ ступенів відбувся районний конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2019» в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії -2019»та,  з метою виявлення та стимулювання талановитої  творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у молоді усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність , розширення простору мистецького спілкування, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору.
          Для організованого здійснення заходів по проведенню  конкурсу були створені всі необхідні умови з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, техніки безпеки.
          До участі у  районному конкурсі  запрошувалися учні та вихованці  загальноосвітніх   закладів.

У  конкурсі взяли участь  48  виконавців із ЗЗСО району та Шпиківської ОТГ : солісти-вокалісти – 28, читці -  20.
          Члени журі проводили  оцінювання щодо  виконання учасниками вокального співу  та читання   за такими критеріями :
•     відповідність репертуару віковій категорії виконавців;
•    вокальні та акторські дані;
•    виконавська майстерність;
•    художнє трактування та розкриття художнього образу;
•    естетика костюму;
•    сценічна культура;
•    якість музичного супроводу;
•    енергетика та самобутність виконання, оригінальність.
         Виступи оцінювалися  за 10-ти бальною системою.
        Учні продемонстрували самобутню народну творчість, артистизм, різножанровість, високу виконавську майстерність у представлених номінаціях: сольний спів (естрадний, народний),   художнє читання.
         Значна частина  учасників  конкурсу із освітніх закладів району дотрималися умов  вищезазначеного Положення .