Триденні навчально-польові збори

З 24 по 26 квітня 2019 року на базі Богданівського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися триденні навчально-польові збори з юнаками 11-х класів шкіл Тульчинського району. Під час зборів проведені практичні тренувальні заняття з тактичної, вогневої, стройової підготовки та тактичної медицини. Також юнаки складали заліки з виконання навчальних нормативів. Щоденно після проведення занять для учнів організовувалася спортивно-масову та культурно-розважальну програми.

До проведення занять безпосередньо було залучено учасників бойових дій на Сході нашої країни. Учні від них отримали не тільки знання і вміння, але й мали можливість дізнатися багато цікавої інформації.

Збори пройшли змістовно, цікаво та весело. Їх проведення стало можливим завдяки ініціативі та плідній співпраці відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації (начальник Сергій Чепернатий), Тульчинського районного військового комісаріату та Тульчинської районної організації «Товариство сприяння обороні України».

Також збори показали високу професійну майстерність вчителів предмету «Захист Вітчизни» та діяльність районного методичного об’єднання учителів «Захисту Вітчизни».

До закінчення зборів Тульчинським РВК було організовано екскурсії до 59-ї окремої механізованої бригади, де діти ознайомились із озброєнням і технікою частини, мали можливість поспілкуватися з особовим складом та долучитися до суворої армійської служби. Юнаки отримали незабутні враження.