Семінар – практикум з теми «Методика системної підготовки учнів до ЗНО з  математики»

14.02.2019 р. на базі Тульчинської ЗШ І –ІІІ ступенів №2 відбувся семінар – практикум з теми «Методика системної підготовки учнів до ЗНО з  математики».

Семінар–практикум підготували та проводили тренери по підготовці вчителів до ЗНО з математики Патлатюк А.В..  методист РМК відділу освіти, молоді і спорту, Плотицька Л.П., вчитель математики Тульчинської ЗШ І –ІІІ ст. №2.

Під час теоретичної частини відбулося обговорення тестів та програми  ЗНО з математики.

Наступним етапом був методичний практикум з тем: «Відсотки» (Патлатюк А.В.), «Теорія ймовірності» (Плотицька Л.П.), «Тригонометричні рівняння» (Молоченко В.О.).

Учасники були об’єднані у п’ять груп. Учителі кожної групи розв’язували задачі та пропонували своє бачення розв’язання поставлених проблемних завдань.

Учасникам семінару було запропоновано перегляд відеоуроку «Розв’язування прикладних задач» (інтегрований урок), який проводила вчитель математики Тульчинської ЗШ І –ІІІ ст. №2 Плотицька Л.П.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники обмінювалися враженнями та думками.