Cемінар  вчителів фізики

21 лютого 2019 року у Кинашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар  вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Тульчинського району «Актуальні питання ефективної підготовки вчителів та учнів до ЗНО з фізики».

Розпочала роботу семінару методист РМК Патлатюк А.В., яка привітала присутніх з початком пізнавального та плідного дня,  ознайомила учасників семінару з планом, проаналізувала результати ЗНО- 2018 н.р. з фізики.

Директор Кинашівської  загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів Живилко Наталя Олександрівна  презентувала школу, ознайомила з історією закладу та досягненнями педагогічного колективу.   Учасники семінару працювали в оновленому кабінеті фізики. Наявність  обладнаного навчального кабінету сприяє забезпеченню високого рівня викладання навчальної дисципліни, підвищенню ефективності праці, рівня навчальних досягнень і прищепленню інтересу учнів до навчального предмета.

Учителі фізики мали змогу відвідати відкритий урок з використанням мультимедійних засобів у 7 класі  «Сила твердих тіл»,  який провела учителька фізики Сметанська Л.М. Також присутні мали змогу відвідати інформаційно-виховний захід «Казка про три сили», який організували і провели учитель фізики Сметанська Л.М. та учні 8-9-х класів.

Під час практичної частини учителі фізики: Лисаченко Н.М., (Тульчинська ЗШ І–ІІІ ст. №2, Поліщук М.Д. (Тульчинська НВК гімназія №3), Соколова Г.П. (Кирнасівська ЗШ  І–ІІІ ст.) презентували  задачі з програми ЗНО з фізики.  Вчителі розв’язували задачі та ділилися своїм досвідом.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники обмінювалися враженнями та думками.