Шевченківські дні в Нестерварському ЗЗСО І-ІІ ступенів

До відзначення 205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка в нашій школі було проведено ряд заходів.

У всіх класах пройшли години спілкування та виховні години вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Учні молодших класів провели заочні екскурсії та літературні читання; старшокласники – «круглі столи» та вікторини. Учні 9-го класу виступили з рефератами, в яких висвітлили важливі етапи життя і творчості Т.Г.Шевченка.

Зі шкільної сцени лунали поезії Кобзаря у виконанні учнів 2, 3,5,6,8,9 класу.  Учні
5 – 9 класів «оживлювали» картини Тараса Шевченка: «Слепая», «Селянська родина», «Циганка-ворожка»; картину І.Їжакевича «Тарас-пастух» та «Садок вишневий коло хати».

У шкільній бібліотеці та на коридорі організовано книжково-ілюстративну виставку та виставку малюнків до творів  Тараса Шевченка.