Тиждень фізики у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.

Відповідно до річного плану роботи школи та плану методичної роботи з 29 січня по 2 лютого 2018 року в  Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.   проходив тиждень фізики. Він розпочався урочистою лінійкою, під час якої учні розіграли театралізоване дійство, засобом  якого ознайомили присутніх із планом проведення тижня, його метою та завданнями.

В рамках проведення тижня учнями 11 класу було проведено пізнавальний захід для учнів 1-4 класів «Подорож Фізикою». Вчителька фізики Петрунько Л.О. провела розвивальний захід для учнів 5-7 класів «Фізика навколо нас» та конкурсну програму для учнів 8-11 класів «Цікава фізика».

Під час проведення тижня проведено бесіду  про вплив  розподілу сміття  на екологію.

Фіналом проведення тижня фізики стала екскурсія до Тульчинських РЕМ та до музею Чорнобиля Тульчинського районного  сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області.