Готовність до змін

02.06. 2018 року в актовому залі Вінницької академії неперервної освіти відбулася офіційна конференція за проектом Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації Ферсо (Польща) за підтримки Управлінської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Фінальна конференція є третім, завершальним, етапом реалізації проекту «Школа молодих спікерів  - дебатні клуби у Вінницькій області». Учні та вчителі, які є учасниками проекту , демонстрували набуті навички ведення дискусії перед незалежним, широким колом слухачів. Як підсумок роботи було організовано дебати на тему «Технічний прогрес приніс більше шкоди, ніж користі», в яких брали участь діти із 27 районів Вінницької області. У конференції взяли участь представники Тульчинського району:

• Методист відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Соловей Н.З. (учасник проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 1»);
  • Вчитель української мови та літератури Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів Розлуцька Т.Д. (учасник проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2»);
  • Учениця 10 класу Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів Дякова Т.О.