Тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу Богданівської ЗШ І-ІІІ ст.

У відповідності до плану методичної роботи школи,  з метою популяризації передового педагогічного досвіду, пошуку нових ідей, прийомів, форм та методів роботи,у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст. з 5 по 9 лютого 2018 року було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів природничо – математичного циклу. Основна його методична тема: «Роль позакласних заходів з предмету у формуванні пізнавального інтересу учнів»

Упродовж тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів,  на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності, зацікавленість кожним предметом. Учні мали можливість показати свої теоретичні знання з даних предметів, розв’язавши ряд завдань та кросвордів.

Учителям Шиндир Л.І., Петрунько Л.О. та Дубенській А.О. вдалося показати власні методичні напрацювання  та способи  їх практичного застосування в досягненні поставлених завдань. На високому методичному рівні проведено предметні дні. Тиждень педагогічної майстерності показав, що вчителі володіють змістом навчальних програм, методами, засобами й технологіями навчання та виховання, використовують демократичний стиль спілкування з учнями.

План заходів у рамках

Тижня педмайстерності вчителів природничо-математичного циклу

№ п/п Назва заходу Методична мета Дата  Клас Відповідальні

День захисту природи

1.Урочиста лінійка до відкриття тижня.

2.Виставка виробів «Подаруй друге життя»
Використання ефективного прийому для формування в учнів мотивації до активної участі у виховних заходах. 05.022018 1-11 класи

Шиндир Л.І.

Петрунько Л.О.

Дубенська А.О.

День фізики та астрономії

Виховний захід «Світ ілюзій»
Розвивати експериментальні вміння, сприяти активізації творчого мислення учнів, пробуджувати в них пізнавальний інтерес до вивчення фізики. 06.022018 1-6 класи Петрунько Л.О.

День біології та хімії

1.Розгадування кросвордів на тему «Природа»

2.Позакласний захід «Хімія навколо нас»

Повторити вивчений матеріал з природознавства, сформувати найпростіші поняття з хімії, ознайомити з навичками роботи з хімічними реактивами та хімічним посудом. Розвивати самостійне творче мислення, пробуджувати інтерес до дослідництва, виховувати ініціативу, стійку увагу, здатність спостерігати за демонстраційним експериментом. 07.022018

класи

5-7 класи

Дубенська А.О.

1. Виступ агітбригади ДЮП

2. Відеофільм «Світ на виворіт»
Сприяти  розкриттю творчих здібностей кожного члена агітбригади. Змістом виступу попереджати та запобігати НС. Сприяти вихованню комунікативності та відповідальності за доручену справу. 08.022018 5-11 класи

Шиндир Л.І.

Петрунько Л.О.

День географії

Інтелектуальна гра з природничих наук «Я люблю Україну»

Розширити і поглибити знання учнів про природничі дисципліни.

Розвивати допитливість,  творчу фантазію. Дати уявлення про значення природничих наук в житті людини. Виховувати потяг до навчання.
09.022018 8-11 класи Шиндир Л.І.