Т У Р Н І Р З Ф У Т Б О Л У

8 вересня 2018року  на футбольному полі Тульчинської ДЮСШ пройшов турнір з футболу серед юнаків 2002 – 2003, 2004 – 2005р.н., присвячений Дню Фізичної Культури та спорту України, 60 річчю заснування Тульчинської ДЮСШ.

В турнірі прийняли участь команди Тульчинської ДЮСШ та ДЮСШ для дітей сиріт. Учасників турніру вітали із святом : начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М., в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту  Тульчинської РДА Чепернатий С.В., директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І., голова ФСТ «Колос» Лазарук М.Я. В результаті цікавих та захоплюючих ігор переможцем турніру стала команда  ДЮСШ для дітей сиріт 2002р.н., друге місце посіла команда Тульчинської ДЮСШ, юн. 2002р.н., третє місце посіла  команда ДЮСШ для дітей сиріт «Інтер» 2004р.н. Усі призери турніру були нагороджені дипломами та грамотами  відповідних ступенів відділу освіти , молоді і спорту Тульчинської РДА. Всім учасникам турніру бажаю мирного неба, міцного здоров’я та перемого в спорті та житті!!! Всіх вітаю з святом спорту та здорового способу життя!!!

Старший тренер відділення футболу                            Квасневський С.С.

Тульчинської ДЮСШ