Раз добром зігріте серце – вік не охолоне

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість, опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх святий обов′язок сім′ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші діти будуть рости здоровими ,щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей.

1 лютого 2018 року навчальний заклад привітно зустрічав гостей – наших постійних спонсорів -  на святі «Раз добром зігріте серце – вік не охолоне»

До нас  завітали:

• Лещенко Ігор Васильович – директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ « МХП», депутат Вінницької обласної ради та його заступник Андрієць Петро Йосипович;
  • Швець Олена Вікторівна – помічник  народного депутата України Івана Дмитровича Спориша,  депутат Тульчинської районної ради;
  • Гості з ДТЕК «Ладижинська ТЕС»:
  • Ющенко Петро Григорович -  начальник гідро цеху;
  • Алексеєв Олексій Михайлович - менеджер по взаємодії з місцевими громадами;
  • Поліщук Тетяна  Вікторівна - менеджер з комунікацій;
  • Колишні керівники підрозділів:
    • Ратушняк Олександр Сергійович
    • Березніцький Олександр Олександрович
    • Приваті підприємці:
    • Кононов Сергій Дмитрович;
    • Олійчук Світлана Семенівна;
    • Ошовська Юлія Олександрівна;

Випускники школи:

• Колотило Марія Віталіївна –директор Ладижинського центру  занятості;
  • Кринична Світлана Сергіївна – член обласного літературно-мистецького об’єднання «Автограф»

Гостей привітали щедрою піснею та запашними короваями.

Зі словами подяки звернулася до гостей директор закладу Валентина Михайлівна Рябокінь.

У залі  школи було надзвичайно затишно, панувала атмосфера доброти і взаєморозуміння, учні та вчителі школи дарували своїм гостям слова подяки, посмішки та пісні у власному виконанні. Колишня випускниця школи Криничка Світлана, подарувала учасникам свята свої поетичні рядочки та звернулася  зі словами подяки до вчителів школи.

На святі подяки було багато сміху і пісень. На завершення свята директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Лещенко Ігор Васильович вручив кожному школяреві смаколики.

Усі учасники свята: учні,  вчителі, гості відчували себе членами однієї дружньої родини. А на завершення всі сфотографувались на згадку.