Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації

Ф У Т Б О Л

16 червня 2018року в м. Вінниця пройшов фінал Чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги сезону 2017 – 2018року,  юнаки 2001- 2002 років народження. Наш район представляла збірна команда Тульчинської ДЮСШ (тренери – Квасневський С.С., Мазур І.І. ), яка виборола це право протягом всього Чемпіонату демонструючи цікаву, комбінаційну та видовищну гру.

В фіналі Чемпіонату області наша команда зустрілась з кращою командою групи  Б  ДЮСШ  м. Сутиски.  Гра видалась цікавою та напруженою, перший тайм закінчився з рахунком 0:0 (Поперечний Дмитро не реалізував вихід сам на сам з воротарем команди суперника). Другий тайм почався з атак нашої команди , знову вихід сам на сам з воротарем суперника не реалізовано, на цей раз Бутенко  Сергієм. І як завжди буває в футболі не забиваєш ти , забивають тобі. Контратака суперника завершилась голом в наші ворота. Наші футболісти кинулись відігруватись , але знову  пропустили контратаку і рахунок став 2:0 на користь нашого суперника. Але в цій важкій ситуації наші юні футболісти не змирились з поразкою та продовжували атакувати ворота суперника і футбольна фортуна їм посміхнулась. З штрафного удару вдалося скоротити рахунок 2:1 та на більше нашим футболістам не вистачило сил. Гра закінчилась з рахунком 3:1 на користь ДЮСШ м. Сутиски. Наша команда стала срібним призером Чемпіонату області сезону 2017 – 2018року. Кращим гравцем Чемпіонату в нашій команді було визнано Поперечного Дмитра. Хочу подякувати нашим футболістам за гарну, видовищну та безкомпромісну гру протягом всього Чемпіонату. Наша перемога ще попереду!!! Молодці!!! Хочу також подякувати Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану М.М. та директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. за розуміння, допомогу та підтримку нашої команди протягом всього Чемпіонату. Без вас не було б наших перемог.  Всім хочу побажати , здоров’я  та всього найкращого, а нашій Україні миру та процвітання!!!

Старший тренер відділення                                    Квасневський С.С.