Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Тульчинського району

26.04.2018 року в актовій залі Будинку дітей та юнацтва відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Тульчинського району.

Нараду розпочав заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Сергій Чепернатий, який ознайомив присутніх із основними тенденціями реалізації Концепції НУШ , фінансуванням галузі освіти району, дотриманням техніки безпеки, цивільного захисту в закладах освіти та їх благоустрою.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Віктор Камінський акцентував увагу на завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та ЗНО.

З підсумками проведення атестації педагогічних працівників присутніх ознайомила завідувач районного методичного кабінету Вікторія Фурман.

На питання оздоровлення школярів ЗЗСО району у 20 18 році виступила  провідний спеціаліст Олеся Мойсенко, яка інформувала керівників щодо підготовки відповідної документації для функціонування пришкільних таборів. Також були підведені підсумки проведення ХІІІ акції «Серце до серця».

Методист РМК Володимир Стовбчатий познайомив присутніх з досягненнями шкільної молоді в спортивних змаганнях, конкурсах, олімпіадах та результативністю фізичної підготовленості дітей та молоді.

Про результати вибору підручників для учнів 5, 10 класів на 2018-2019н.р. інформувала методист РМК Людмила Додинська.

Завідувач ПМПК Світлана Боєва довела до відома присутніх дати та графіки проведення засідання комісії щодо звільнення учнів від ДПА та медичних оглядів школярів.