Ф У Т Б О Л

7 червня 2018року в м. Літин завершився  відкритий  чемпіонат  Вінницької області з футболу серед юнаків 2006 – 2007р.н., що проходив  в   4 етапи плюс фінал.

В чемпіонаті прийняли участь 20 кращих команд області цієї вікової групи: «Темп» Вінниця – 4команди, ДЮСШ Літин – 4 команди, ДЮСШ Калинівка - 4 команди , ДЮСШ Тульчин – 2команди, ДЮСШ Козятин – 2команди, ДЮСШ Жмеринка – 2 команди, ДЮСШ Хмільник – 2 команди. Вони були поділені на дві підгрупи – Група А( вища ліга ) , Група Б ( перша ліга ) по 10 команд в кожній де грали по колу кожна з кожною. Наш район був представлений 2 збірними командами Тульчинської ДЮСШ тренери – Мазур І.І. та Бєлік І.О., що відповідно потрапили за рейтингом  в групу А ( Бєлік І.О.)  і  групу Б ( Мазур І.І. ). За результатами ігор в групах наші команди зайняли такі місця – група А ( Бєлік І.О. ) – 9 ігор ( 6 перемог, 2 поразки, 1 нічія) – 3 місце, група Б ( Мазур І.І.) – 9 ігор ( 8 перемог, 1 нічія ) – 1 місце. Обидві наші команди потрапили до фіналу, де зустрілися по 3 кращі команди кожної групи. За результатами цих самих цікавих та напружених ігор підсумки чемпіонату такі – група А ( Бєлік І.О. ) – 3 місце, група Б ( Мазур І.І.) – 1 місце та звання Чемпіона області. Вітаю наших юних футболістів з першими успішними виступами в обласних змаганнях. Хотів би відзначити , що дані змагання були підготовчим етапом до поїздки наших дітей на міжнародний турнір – DANA CUP 2018, що пройде  23 – 28 липня 2018року в м. Хєррінг ( Hojrring) Королівство Данія. Бажаю нашим юним футболістам вдалого виступу на цьому призтижному міжнародному турнір, в якому цього року прийме участь  1100 команд з 48 країн світу. Хочу подякувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської  міської ради Митрицану М.М., заступнику начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Чепернатому С.В., директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. за допомогу в організації поїздки дітей на змагання. Низький вам уклін за любов до дітей та спорту.

Старший тренер відділення                                     Квасневський С.С.

футболу Тульчинської  ДЮСШ