Методичний семінар учителів математики Тульчинського району

26 квітня 2018 року на базі Тульчинського МНВК  було проведено методичний семінар  на тему: «Підготовка та проведення ДПА з математики в 2018 році. Роль «Математичної школи» в якісній підготовці учнів до ЗНО», в якому взяли участь учителі математики Тульчинського району.

Розпочала нараду методист з математики відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації Патлатюк А.В.,  яка акцентувала увагу присутніх на важливості підготовки учнів 9 класів до державної підсумкової атестації з математики та наголосила на організаційно-методичних аспектах її проведення в 2018 році.

Поділився власним досвідом роботи навчання Войтенко Анатолій Кирилович, керівник РМО учитель математики щодо підвищення рівня зацікавленості учнів до вивчення математики, звернув увагу на роль суб’єкт-суб’єктних відносин при організації освітнього процесу на уроці та проаналізув деякі ефективні форми й  методи роботи з учнями для покращення мотивації до вивчення предмета. Також, під час семінару відбулося обговорення  вибору підручників на 10 клас.

Учасниками семінару розглянуто й обговорено нормативні документи та методичні рекомендації щодо організації проведення ДПА з математики в 2018 році: визначилися зі збірниками, які доцільно використовувати при підготовці завдань для державної підсумкової атестації з математики, рівень складності завдань, методику проведення державної підсумкової атестації та перевірки робіт учнів. Семінар пройшов плідно та ефективно, всі учасники отримали відповіді на питання, які регламентували роботу вчителів під час організації та проведення державної підсумкової атестації з математики у 9 класі.