Семінар вчителів англійської мови на базі Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.

25 січня 2018 р. на базі Мазурівської ЗШ І-ІІ ст. відбувся семінар вчителів англійської мови. В ньому взяли участь вчителі англійської мови всіх загальноосвітніх шкіл Тульчинського району. Організаторами семінару були методист районного методичного кабінету Літвінова О.В. та колектив Мазурівської ЗШ І-ІІ ступенів.

Семінар розпочався о 9 год. Після реєстрації учасників, усіх було ознайомлено із планом роботи семінару. Вчителі мали нагоду познайомитися зі школою – її історією, педагогічним колективом, організацією роботи. Був представлений відеофільм про Мазурівську школу.

Потім вчитель англійської мови Бровченко Валентина Валентинівна представила урок у 4 класі за темою «Погода в Україні та Великій Британії».

По закінченні уроку відбулося його обговорення. До слова були запрошені методист РМК Літвінова О.В. та адміністрація школи – директор Максимчук О.В. та завуч з НВР Мельник Л.А., а також вчителі англійської мови шкіл району.

Наступним етапом семінару був практикум щодо особливостей роботи вчителів англійської мови у 1-му класі у 2018-2019 н.р. (відповідно до Нової української школи), який провела керівник РМО Собковська І.М.

Наостанок вчителі обговорили апробацію рамки, розробленої Британською радою і МОН України, та підвели підсумки семінару.